پاریس یکی از زیباترین و رمانتیک ترین شهرهای فرانسه است که اگر قصد سفر با تور اروپا دارید پس لازم است که با هتل های معروف فرانسه آشنا شده تا یک سفر به یاد ماندنی داشته باشید . در پاریس هر چه به مرکز شهر نزدیک میشویم طبعا هتل ها گرانتر بوده و زیبای های خاص خود را دارد .
۱-هتل چهار فصل جورجیا وی یکی از هتل های لوکس در پاریس بوده که زیبای های فروانی دارد که میتوان به چشمه های معدنی ، اتاق های شیک و مجلل و …. اشاره کرد .

5 هتل معروف در پاریس
۲-هتل ریتز یکی از هتل های معروف فرانسه در قلب پاریس است که موقعیت جغرافیایی بی نظیری دارد و امکان دسترسی به تمام شهر را برای شما  در کمترین زمان ممکن فراهم می کند  .

5 هتل معروف در پاریس

۳-هتل له موریس این هتل امکان دسترسی به تمام قسمت های شهر را برای شما به راحتی فراهم کرده که تا ایستگاه مترو ، گالری ملی ،تئاتر شهر راهی نیست . این هتل دارای مرکز آب گرم و سالن بدنسازی و اتاق های مجهز و شیک می باشد. اگر به پاریس سفر کردید با  تور اروپای روشاگشت به شما خیلی خوش خواهد گذشت .

5 هتل معروف در پاریس

۴-هتل هیلتون آرک یکی دیگر از هتل های برتر پاریس بوده که این هتل مناسب خانواده دارای امکانات فروانی بوده برای برخوداری از همه امکانات در این هتل بسیار زیبا اقامت کنید .

 

5 هتل معروف در پاریس

۵- هتل لوتیشا این هتل از امکانات فوق العاده ای برخوردار است و دارای زیبای های فروانی بوده که افرادی که هنر دوست هستند این هتل را می پسندند . اگر اهل هنر هستید از اقامت در هتل لوتیشا لذت خواهید برد . برای سفر خود تور اروپای روشا گشت را انتخاب کنید .

5 هتل معروف در پاریس

 

تور اروپای روشاگشت شما را به بازدید از بهترین اماکن تاریخی ، فرهنگی ، ورزشی و … خواهد برد و پس از بازدید باید در یک مکان مناسب استراحت کرده و برای این کار هتل های معروف پاریس را انتخاب کنید .

راه های ارتباط با تور اروپا روشاگشت: