7 ساحل اروپایی برای خوردن ناهار در تور اروپا

 

تور اروپا و بازدید از شهرهای اروپایی بدون صرف غذا و چشیدن طعم های محلی کامل نیست. و برخی از بهترین غذاهای اروپایی را می توان در کشورهای ساحلی پیدا کرد. از ماکارونی های طبخ شده به روش ایتالیایی و غذاهای دریایی تازه در نروژ، قطعا غذاهایی متناسب با سلیقه ی شما پیدا خواهد شد. قبل از اینکه تصمیم بگیرید در تور اروپا می خواهید کجا غذا بخورید، با مقاله ی ما برای معرفی 7 ساحل اروپایی برای خوردن ناهار همراه باشید.

 

1- رستوران سولسیدن، اسلو، نروژ
نروژ یک مقصد مهم اروپایی برای تور اروپاست. بندر اسلو در نروژ یک چشم انداز جذاب است. اما از پشت پنجره های شیشه ای بلند رستوران سولسیدن زیباتر هم هست. این رستوران یکی از محبوب ترین رستوران های افراد محلی و جایی ایده آل برای خوردن خرچنگ است!

 

7 ساحل اروپایی برای خوردن ناهار درتور اروپا 1

 

2- تفرجگاه سنت جولیان، مالت
تفرجگاه سنت جولیان در مالت یک مرکز شلوغ و پرجنب و جوش برای قایقرانی و غذا خوردن است. مردم محلی و توریست ها برای کشف شهر با قایق های خود به سمت خیابان های پر پیچ و خم سنت جولیان می روند. خیابان سنت جولیان، مکان خوبی برای صرف ناهار است. این تفرجگاه شامل رستوران ها و کافه های کوچک و بزرگ است. اگر تور اروپا را به مقصد مالت انتخاب کرده اید رستوران های سنت جولیان را از دست ندهید.

 

7 ساحل اروپایی برای خوردن ناهار درتور اروپا 2

3- خلیج واترگیت، بریتانیا

خلیج واترگیت یک مکان مهیج در شبه جزیره کورنوال، جنوب شرقی انگلستان است. در کنار ساحل یک هتل منحصر به فرد پیدا می کنید که یک مکان زیبا برای خوردن خوراک های گوشت است. چشم اندازهای خلیج، نقطه ای آرام و ایده آل برای صرف ناهار در کنار ساحل است. کسانی که تور اروپا را برای سفر به بریتانیا انتخاب می کنند حتما توقف در رستوران های ساحلی را در برنامه ی سفر خود قرار می دهند.

 

7 ساحل اروپایی برای خوردن ناهار درتور اروپا 3

4- رستوران Ruhe، استونی
رستوران Ruhe در استونی واقع شده است و همراه با یک منو پر از تازه ترین غذاهای دریایی منطقه شما را غافلگیر می کند. در رستوران بزرگ Ruhe بنشینید و در حالی که آب های آرام را تماشا می کنید، ماهی های مخصوص خلیج را میل کنید.

 

7 ساحل اروپایی برای خوردن ناهار درتور اروپا 1 (2)

 

5- ونیز کوچک، میکونوس، یونان
شهر میکونوس در امتداد ساحل دریای اژه واقع شده است. برخی از غذاهای منحصر به فرد ساحلی در اروپا را تنها در این شهر می توانید پیدا کنید. بسیاری از رستورانهای میکونوس فوق العاده نزدیک به آب هستند، به طوری که اگر امواج به اندازه ی کافی بالا باشند ممکن است برای جلوگیری از خیس شدن مجبور شوید کمی پاهایتان را از آنها دور کنید! تور اروپا و سفر به یونان بدون غذاهای ساحلی قطعا یک سفر کامل نیست.

 

7 ساحل اروپایی برای خوردن ناهار درتور اروپا 5

6- لافرانک، اسپانیا
اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که تور اروپا را برای بازدید از اسپانیا انتخاب کرده اید باید لافرانک را بشناسید. لافرانک، اسپانیا، یکی از اسرارآمیزترین مکان های اروپایی برای غذا خوردن در ساحل است. اینکه هنگام صرف ناهار در یک محیط آرام نشسته باشی و تنها صدای آرامش بخش جزر و مد دریا را بشنوید بسیار لذتبخش خواهد بود. خوردن غذاهای سنتی اسپانیایی و ساندویچ های غذاهای دریایی تازه در لافرانک می تواند تجربه ی شگفت انگیزی باشد.

 

7 ساحل اروپایی برای خوردن ناهار درتور اروپا 6

7- پولیگنانو، ایتالیا
بازدید از ایتالیا یکی از مهمترین بخش های تور اروپا است. ایتالیا مانند خانه ای پر از مجموعه های غذا خوری هیجان انگیز است. اما یکی از منحصر به فرد ترین رستوران های ساحلی در شهر پولیگنانو  ،  رستوران گروتا پالازس است. خانه های ایتالیایی بسیار هیجان انگیز و جذاب هستند اما رستوران گروتا پالازس خود درون یک غار واقع شده است. نور شمع ها در داخل غار، این رستوران را تبدیل به یکی از رمانتیک ترین مکان های اروپایی کرده است.

 

7 ساحل اروپایی برای خوردن ناهار درتور اروپا 5 (2)

 

راه های ارتباطی ما: