۷ مجسمه دیدنی برلین

 

۷ مجسمه دیدنی برلین : کشور آلمان همیشه یکی از اولویت ها در برنامه های تور اروپا بوده است .دلیل این انتخاب جاذبه های بسیار زیاد این کشور است .جالب است بدانید که یکی از مهمترین پایه های اقتصاد این کشور تکنولوژی است ولی در عین حال جاذبه های گردشگری هنری و تاریخی نیز در سراسر شهرهای آلمان از جمله برلین قابل توجه است .شهر برلین به عنوان پایتخت آلمان هرساله تعداد بسیار زیادی گردشگر از سراسر جهان به سمت خود جذب می کند .در گوشه گوشه ای این شهر آثار هنری به چشم میخورد که از این دیدنی ها میتوان به ساختمان های تاریخی ،موزه ها ،گالریهای فراوان و مجسمه های سطح شهر اشاره کرد .در ادامه ۷ مجسمه دیدنی برلین را به شما عزیزان معرفی می کنیم :

 

۱- برلین

در شهر برلین دو مجسمه به همین نام وجود دارد .یکی از این مجسمه ها نماد حوادث تاریخی است که در طول تاریخ برای این شهر اتفاق افتاده است .دو تکه شدن شهر و پیوند دوباره ی شهر موضوع این مجسمه به نام برلین است .

 

7 مجسمه دیدنی برلین

۲- مرد مولکولی

این مجسمه ی ۳۰ متری از سه مرد دو بعدی تشکیل شده است که به سمت هم آمده اند و میتوان برداشت های گوناگونی از آن داشت .مجسمه ی مرد مولکولی یکی از نمادهای مهم شهر برلین است .

 

7 مجسمه دیدنی برلین

۳- گالیله

 

مجسمه ای مفهومی بنا شده بر سطح آب .مجسمه ی گالیله که به دستاوردها و مفاهیم “گالیله” اشاره دارد از چوب و فلز ساخته سده است و از زوایای مختلف جلوه های گوناگونی به بیننده نشان می دهد .

 

7 مجسمه دیدنی برلین (3)

۴- بوکسورها

طرح ساده و رنگهای شفاف این مجسمه بسیار قابل توجه هستند .برداشت از این مجسمه برعهده ی شماست .می توانید فکر کنید دو بوکسور در حال مبارزه هستند یا اینکه یکدیگر را به آغوش می کشند .

 

7 مجسمه دیدنی برلین (4)

۵- پروانه

یکی دیگر از نمادهای مهم شهر برلین تندیس پروانه است .شاید با دیدن ظرافتی که در خطوط این تندیس به کار برده شده باورش سخت باشد که این مجسمه ده تن وزن دارد !مجسمه ی پروانه در پارک تیرگارتن نصب شده است و بازذید کنندگان بسیاری را به سمت خود جذب می کند .

 

7 مجسمه دیدنی برلین (5)

۶- برلین

مجسمه ی دیگری به نام برلین وجود دارد که باز هم مفاهیمی مشابه مجسمه ی دیگر به همین نام را منتقل میکند .این مجسمه یک زنجیر پاره شده ولی بسیار نزدیک به هم را نشان می دهد که نشان دهنده ی جدایی های اتفاق افتاده برای برلین در طول تاریخ است .این مجسمه ی بینظیر دلیل انتخاب تور اروپا برای گردشگران بسیاری بوده است .

 

7 مجسمه دیدنی برلین (9)

 

۷- گل بادکنکی

مجسمه ای ساخته شده از فولاد ولی شبیه به بادکنک .مجسمه گل بادکنکی اثر “جف کونز” هنرمند صاحب نام است گه دستمزدهای بسیار بالایی دارد .اگر برای گذراندن تعطیلات خود تور اروپا را انتخاب کرده اید ،بازدید از این مجسمه های منحصر به فرد را فراموش نکنید .

 

7 مجسمه دیدنی برلین (7)

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با تور اروپا و سفر به آلمان کافیست با ما تماس بگیرید .

راه های ارتباطی ما: