بازدید از موزه یا گالری باید در همه ی سفرها و به خصوص در سفر تور اروپا وجود داشته باشد. خوشبختانه، از موزه ها و گالری ها تقریبا در همه جای اروپا میتوان به صورت رایگان بازدید کرد. با ما همراه باشید تا موزه های رایگان تور اروپا را بیشتر بشناسید. شاید در سفر بعدی خود بیشترین وقتتان را با بازدید از این موزه ها بگذرانید.

 

۱-موزه ملی کپنهاگ، دانمارک

موزه ملی کپنهاگ، دانمارک تقریبا به عنوان یک جدول زمانی ثبت وقایع برای دانمارک عمل می کند. و در این راستا موفق شده است فرهنگ دانمارک را به بهترین نحو معرفی کند. نمایشگاه هایی که از مجسمه های باستانی تا هنر مدرن در معرض دید عموم قرار گرفته اند به این معرفی کمک کرده اند. اگر پس از انتخاب تور اروپا به دانمارک سفر کردید بازدید از این موزه را فراموش نکنید.

 

 

8 موزه ی رایگان در تور اروپا دانمارک

 

۲-موزه برادو، لیسبون، پرتغال

مجموعه موزه براردو در لیسبون یکی از جدیدترین و جذاب ترین گالری های هنری در اروپا است که در تور اروپا می توانید از آن بازدید کنید. این موزه با نمایش آثار بسیاری از هنرمندان مدرن تمرکز خود را بر این زمینه قرار داده است. موزه برادوبه دیدگاه منحصر به فرد هنرهای اروپایی می پردازد.

 

8 موزه ی رایگان در تور اروپا پرتغال

 

۳-موزه دل پرادو، مادرید، اسپانیا

موزه دل پرادو در اسپانیا یکی از پرطرفدارترین موزه های جهان است. در این موزه میتوانید گالری های اختصاص داده شده به جنبش های اروپایی خاص را تماشا کنید و برخی از بهترین مجموعه های هنر اروپایی را ببینید. اگه در تور اروپا سفر به اسپانیا را انتخاب کرده اید برای بازدید از این موزه بهتر است یک بعدازظهر کامل را صرف کنید.

 

8 موزه ی رایگان در تور اروپا اسپانیا

 

۴-موزه عکاسی ریکیاویک، ایسلند

با حدود پنج میلیون عکس که دیوارها را پوشش می دهد، موزه عکاسی ریکیاویک نمایشگاه بزرگ بیش از یک قرن عکاسی است. با بازدید از این موزه می توانید بهتر بدانید که آیا یک عکاس آماتور هستید یا حرفه ای! معمولا عکاسان علاقه ی خاصی به سفر کردن و بازدید از کشورهای اروپایی دارند. تور اروپا فرصت مناسبی برای اینگونه افراد  است.

 

8 موزه ی رایگان در تور اروپا ایسلند

 

۵-موزه های واتیکان و کلیسای سیتین، ایتالیا

در آخرین یکشنبه ی هر ماه از موزه های واتیکان بازدید کنید تا بتوانید اجازه ی ورود به کلیسای سیتین را دریافت کنید. شما می توانید ساعت ها به تماشا و تحسین نقاشی های انجام شده توسط میکل آنژ بپردازید. علاقمندان به آثار هنری منحصر به فرد تاریخی با انتخاب تور اروپا می توانند به کشور ایتالیا سفر کنند و واتیکان را از نزدیک ببینند. این بازدید شامل برخی از معروف ترین آثار هنری است که تاکنون ایجاد شده است، از جمله ایجاد آدم به عنوان بخش مرکزی.

 

8 موزه ی رایگان در تور اروپا ایتالیا

 

۶-لوور، پاریس، فرانسه

پاریس یکی از مهمترین بخش های هنری اروپا است و موزه ی لوور در قلب این بخش قرار دارد. فرانسه یکی از پر بازدیدترین کشورها در تور اروپا است. بسیاری از گردشگران تور اروپا را فقط برای سفر به فرانسه دیدن موزه ی لوور انتخاب می کنند. خانه ای برای آثار هنری مانند مونالیزا، ونوس د میلو و بسیاری آثار مطرح دیگر. سفر به لوور یک تجربه فراموش نشدنی است. دسترسی به مجموعه های دائمی برای همه بازدیدکنندگان در اولین یکشنبه هر ماه، جز در فصل تابستان رایگان است.

 

8 موزه ی رایگان در تور اروپا پاریس

 

۷-موزه بریتانیا، لندن، انگلستان

موزه بریتانیا در لندن با حدود ۸ میلیون قطعه ی هنری، یک مکان شگفت انگیز برای نمایش آثار هنری در انگلستان است. در این موزه، آثار هنری را از هر گوشه ای از جهان پیدا خواهید کرد. بدین ترتیب موزه ی بریتانیا را می توان یکی از گسترده ترین مجموعه های هنری عصر حاضر دانست.

 

8 موزه ی رایگان در تور اروپا انگلیس

 

۸-موزه موزیکال در بروکسل، بلژیک

موزه موسیقی در بروکسل یکی از موزه های منحصر به فرد اروپایی است. بروکسل مورد علاقه ی بسیاری از مسافران تور اروپا است. این موزه پر از برجسته ترین و گاهی عجیب ترین ابزار در تاریخ موسیقی می باشد. موزه ی موسیقی بروکسل یک مکان فراموش نشدنی برای هر عاشق موسیقی است. در اولین چهارشنبه ی هر ماه بازدید از این موزه رایگان است.

 

8 موزه ی رایگان در تور اروپا بلژیک

برای اطلاعات بیشتر در ارتباط با تور اروپا با روشاگشت تماس بگیرید.

راه های ارتباط با تور اروپا روشاگشت: